تبلیغات
مطالب اینترنتی - معروف ترین آنتی ویروس ها

معروف ترین آنتی ویروس ها

نویسنده : نویسنده پنجشنبه 14 اردیبهشت 1396 04:14 ق.ظ  •   مفیدستان:

معروف ترین آنتی ویروس ها

معروف ترین و بهترین آنتی ویروس ها

در سال ۱۹۷۰ بصورت عمومی تکنولژی و فن آوری ای اختراع شد که همه ی جهان را دگرگون ساخت و بعد ها به عنوان شبکه ی جهان وب شناخته شد .

از آن زمان تا کنون اینترنت بوجود آمد اما با گذشت زمان و وابسته شدن بسیاری از افراد به اینترنت تمام تهدیدات محیطی نیز افزایش یافت و این تهدیدات محیط آنلاین به نگرانی بسیاری برای دولت ها تبدیل شد .

علاوه بر محیط آنلاین ، بخاطر گسترش اطلاعات فردی و سازمانی بر روی کامپیوتر ها و تمایل هکر ها برای بدست آوردن آن ها ، مبحث امنیت به یک مساله ی جدی برای هر کسی تبدیل شده است.

اما محافظان ما در این جهان تنها آنتی ویروس ها هستند که هزاران گونه از آن در دنیای وب وجود دارد . اما روز به روز به گستردگی جواب اینکه “کدام آنتی ویروس برای من بهتر است ؟” بعضی از ما را دچار مشکل کرده است .

من در این پست قصد دارم با توجه به اطلاعات آماری ، بررسی های متعدد و تجربه شخصی در مورد این نرم افزار ها به این سوال پاسخ بدهم .

البته قبل از اینکه ما بررسی را شروع کنیم توجه داشته باشید که آنتی ویروس ها بر اساس آخرین بروزرسانی ها و آپدیت ها بررسی شده اند پس شماهم همیشه این کار را در نظر بگیرید .

بهترین آنتی ویروس ها (البته در حالت پرمیوم)

آنتی ویروس Bitdefender

این آنتی ویروس کار خود را به عنوان یک آنتی ویروس غیرموثر آغاز کرد . اما با گذشت زمان تبدیل به یکی از بهترین نرم افزار های آنتی ویروس شد . رابط کاربری ساده و کاربرپسند بودن آن سر و صدای زیادی بین کاربران کرده است.

به نظر من همه ویژگی های یک آنتی ویروس خوب در این نرم افزار وجود دارد مانند :امنیت بالا ، سهولت استفاده و البته استفاده ی شرکت ناسا از این آنتی ویروس به عنوان سیستم امنیتی خود.

این آنتی ویروس بطور دایم کامپیوتر شما را با کمترین استفاده رم اسکن کرده و اگر موردی دیده شد به شما خبر میدهد. همچنین این برنامه بلافاصله پس از یافتن ویروس ها آن ها را بطور موقت غیر فعال میکند و با اجازه ی شما نیز میتواند آن را پاک کند .

به نظر من این آنتی ویروس عالی ترین آنتی ویروس موجود در جهان است .

آنتی ویروس Nod32

نود ۳۲ یکی از آنتی ویروس هایی که چند سالی به شدت گرفتار و زمین گیر است . نسخه جدید آنتی ویروس Eset nod 32 یکی از جالب ترین آنتی ویروس های تست شده و کارکننده از نظر ایرانی هاست .

این آنتی ویروس برای استفاده از نسخه پرمیوم خود پول زیادی دریافت نمیکند و نسخه پرمیوم با نسخه رایگان هیچ فرقی ندارد ، عالی کار میکند ، کمترین حافظه رم را اشغال میکند و یک رابط کاربری فوق العاده دارد .

اگر شما بدنبال آنتی ویروسی هستید که بی سر و صدا در پس زمینه کامپیوتر برای شما کار کند نود ۳۲ بهترین گزینه است .

آنتی ویروس Norton

در دنیای وب همه چیز در مورد این آنتی ویروس شنیده میشود ، این آنتی ویروس یک امنیت پر قدرت در مقابل عوال خارجی و وب است که هرکسی میتواند از آن لذت ببرد . تنها مشکل نورتن نیاز آن به یک سیستم قدرت مند است تا بتوانند درست کار کند .

ولی اگر شما آن را نصب کنید از تقریبا همه ی ویروس ها و نرم افزار مخرب بخاطر گستردگی پایگاه داده این نرم افزار میتوانید سود ببرید ، همچنین این نرم افزار تمام ایمیل ها و دانلود های شما را اسکن میکند.

آنتی ویروس Kaspersky

کسپراسکی یکی از قدیمی ترین آنتی ویروس هایی است که از قدیم تا کنون توانسته است قدرت مانور خود را نگه دارد . یکی از بهترین و قدیمی ترین ویژگی های این آنتی ویروس ، اسکن سریع صفحات وب و دانلود های شماست . این یک نرم افزار خوب برای لپ تاب های شما که بیشتر در امر کسب و کار فعالیت میکنید می باشد و همچنین بیشتر کارشناسان این آنتی ویروس را برای امنیت اینترنت و وب توصیه میکنند .

آنتی ویروس Zonealarm

من باید به این اعتراف کنم که آنتی ویروس مورد علاقه ی من این آنتی ویروس میباشد . من برای یک دوره ی بسیار طولانی از این آنتی ویروس استفاده کردم و هیچ چیز بدی که در مورد آن میگویند را در آن ندیدم . یکی از بهترین ویژگی ها این آنتی ویروس رایگان، فایروال قدرتمند آن است . اما این آنتی ویروس نیز همانند آنتی ویروس نورتون تشنه به حافظه ی رم کامپیوتر است و برای استفاده عالی از همه ی امکانات آن باید به یک کامپیوتر قوی مجهز باشید .

آنتی ویروس Macafee

اگر شما یه روش امنیتی قدیمی علاقه مند هستید میتوانید از این آنتی ویروس استفاده کنید . این آنتی ویروس یکی از قدیمی ترین آنتی ویروس های موجود در بازار است . حتما همه ی شما در مورد این آنتی ویروس شنیده اید . البته کارکنان شرکت مکافی امسال آنتی ویروس خوبی را به بازار عرضه کرده اند و بهترین ویژگی این آنتی ویور ارائه ی حفاظت بسیار خوب است .

آنتی ویروس Panda

با وجود اینکه این آنتی ویروس یکی از شکست خوردگان در قدیم است اما امسال یکی از بهترین آنتی ویروس ها خود را ارائه کرده است . این آنتی ویروس یکی از بزرگترین آنتی ویروس های قدیم بود و از بهترین ویژگی ها آن میتوان به تعادل رابطه ی تعاملی کاربری ، امنیت آن و پایگاه های داده ی آن اشاره کرد . البته فکر نمیکنم تعداد بسیاری از این آنتی ویروس استفاده کنند اما باید توجه کرد که این آنتی ویروس یک آنتی ویروس بسیار عالی برای آنانی است که از کامپیوتر های بسیار قدیمی و کم قدرت استفاده میکنند.

آنتی ویروس AVG

به جرأت میتوانم بگویم که این آنتی ویروس در صدر آنتی ویروس های رایگان است همچنین این آنتی ویروس شما را از بسیاری از ویروس ها و برنامه ی مخرب مصون میدارد . فن آوری استفاده شده در آن موسوم به فن آوری سپر شماره مانع از باز کردن فایل های آلوده مینماید . پس از تست کردن این آنتی ویروس به نظر می آید با توجه به قدیمی بودن آن هنوز هم حرف های بسیاری برای گفتن دارد !

آنتی ویروس Avast

نسخه ی رایگان این آنتی ویروس یکی از بهترین آنتی ویروس های رایگان است . نسخه ی رایگان آن میتواند با دیگر آنتی ویروس ها از نظر امنیت و دیتابیس مقابله کند . اما عمده مشکل آن قیمت های بروزرسانی آن است . ولی من پس مقایسه ی ویژگی ها نسخه رایگان با نسخه پولی واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم .

آنتی ویروس CA

در اصل نام این آنتی ویروس همکار رایانه (Computer Associates Antivirus 2012) که بصورت خلاصه به CA معروف است . اما ویژگی های این همکار رایانه آن را برابر با بسیاری از آنتی ویروس ها می سازد . این همکار رایانه کامپیوتر شما را از هرگونه فایل های اضافی، ویروس ها پاک می سازد .لینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط با این موضوع

برترین و معروف ترین آنتی ویروس های دنیاآنتی ویروسبرترین آنتی ویروس هامعروف ترین آنتی ویروس هابهترین آنتی ویروسآنتی ویروس معروف ترین آنتی ویروس ها معروفترینآنتیمعروف ترین و بهترین آنتی ویروس ها در سال ۱۹۷۰ بصورت عمومی تکنولژی و فن آوری ای اختراع معروف ترین ویروس ها کامپیوتر برای کتابدارانمعروفترینویروسهامعروف ترین ویروس ها شدن توسط آنتی‌ویروس‌ها، از وصل ویروس معروف ترین دانلود جدیدترین آنتی ویروس های مطرح دنیا متشکل از آنتی ویروس ویروس ها ترین و معروف‌ترین شرکت معروف ترین هکرهای دنیا را بشناسیدمعروف ترین هکرهای این ویروس‌ها مسئول گسترش درصد از نرم افزارهای مخرب یا معرفی آنتی ویروس برتر در جهان آنتی ویروس برتر در دنیا فراهم می کند حفاظت از ویروس ها معروف درباره پنج آنتی ویروس برتر جهان را بشناسید چند نکته …ویروسبرترجهاننکتهامنیتی با انواع مخرب ها و برترین آنتی ویروس ها آشنا ترین راه انتشار جاسوس افزار ها دانلود انتی ویروس جدیددانلود قویترین انتی …دانلود رایگان آپدیت آفلاین آنتی ویروس نود با آنتی ویروس ها حل ترین مقایسه بهترین آنتی ویروس ها و رتبه آنهامقایسه آنتی ویروس ها و پرقدرت ترین محصول از طریق سایتهای معروف بهترین آنتی ویروس سال ۲۰۱۴ اخباربرای سایر آنتی ویروس ها، فقط نسخه به موقعیت یکی از مهم ترین و تعیین کننده نظرسنجی بهترین آنتی ویروس سال جاری میلادی همه ساله ، یک نظرسنجی در خصوص بهترین آنتی سافت گذر دانشنامه نرم افزار دانلود رایگان نرم افزار بخش ویژه ها به منوی سایت افزوده شد این بخش شامل لیست نرم افزارهای ویژه و کاربردی می باشد مقایسه بهترین آنتی ویروس ها و رتبه آنها رتبه آنتی ویروس ها مقایسه آنتی ویروس ها قویترین آنتی ویروس بهترین آنتی ویروس دانلود آپدیت آفلاین برای تمام آنتی ویروس ها محصولات امنیتی شرکت با نام و یکی از امن ترین و قابل اعتماد ترین صفحه معرفی، کرک، آپدیت و مقایسه آنتی ویروس ها اداره كل کلمات کلیدی مقابله با ویروس هانرم افزارنرم افزار ویروس کشنرم افزار جدیدانتی ویروس نرم افزار انتی ویروس دانلود نرم افزار آنتی ویروس برای کامپیوتر ویندوز ۸ و ۱۰ مایکروسافت نود ۳۲ و کاسپر اسکای و اسکن کردن کامپیوتر و حذف ویروس ها بدون استفاده از آنتی ویروس اسکن کردن کامپیوتر و حذف ویروس ها بدون استفاده از آنتی ویروس خیلی اوقات پیش می آید که گردو خانه برخی از مهم ترین ویژگی ها جدید توجه داشته باشید که پروژه شما برای گرفتن رندر حتما گردو دانلود آنتی‌ویروس آنتی‌ویروسِ برای کسانی که ایمیل‌های زیادی ارسال می‌کنند و یا با وب‌سایت‌های معروف دانلود آنتی ویروس دانلود نرم افزارهای کاربردی برای آنتی ویروس ها، آنتی ویروس، آپدیت های آفلاین آنتی ویروس دانلود قوی ترین انتی ویروس اپدیت انتی ویروس نود جدید ترین آنتی ویروس نود انتی ویروس قوی ترین آنتی ویروس رایگان آپدیت آنتی ویروس دانلود جدید ترین آنتی ویروس انتی ویروس

مطلب معروف ترین آنتی ویروس ها در سایت مفیدستان
برای دریافت مطالب مفید به سایت مفیدستان مراجعه فرمایید.


لینک منبع و پست :معروف ترین آنتی ویروس ها
http://mofidestan.ir/%d9%85%d8%b9%d8%b1%d9%88%d9%81-%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d8%a2%d9%86%d8%aa%db%8c-%d9%88%db%8c%d8%b1%d9%88%d8%b3-%d9%87%d8%a7/

آخرین ویرایش: - -

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر